Koks siūlomas darbas Vokietijoje?

 

1⃣ Darbas drabužių sandėlyje
2⃣ Darbas siuntų sandėlyje
Vokiečių k. ★★☆☆☆
Rusų k. ★★★★☆
Tinka poroms ★★★☆☆
 
Darbo pobūdis:
Sandėliuojamų prekių surinkimas, skenavimas, užsakymų formavimas ir pakavimas - paruošimas išvežimui į parduotuves. Darbas dvejomis pamainomis po 8 val., 5-6 dienas per savaitę.
 
Atlyginimas  nuo €10.10/val., kai kuriuose sandėliuose gali būti mokama tik už surinktas dėžutes. Vokiška darbo sutartis ir registracija - darbas su visomis vokiškomis soc. garantijomis.
 
Vietovė: Tabarz, Marl, Arnstadt miestai. Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 250-270/mėn., nuskaičiuojamas iš atlyginimo.

1⃣ Darbas konditerijos fabrike
2⃣ Darbas dešrelių fabrike
3⃣ Darbas mėsos/vištienos fabrikuose
Vokiečių k. ★☆☆☆☆
Rusų k. ★★★★☆
Tinka poroms ★★☆☆☆
 
Darbo pobūdis:
Ilgalaikis darbas konditerijos, dešrelių, mėsos arba vištienos fabrikuose, darbas prie linijos, prie produkcijos pakavimo. Darbas dvejomis pamainomis po 8val, 5-6 dienas per savaitę.
Atlyginimas: nuo €9.35-10.10/val. Vokiška darbo sutartis ir registracija - darbas su visomis vokiškomis soc. garantijomis.
 
Vietovė: Tabarz, Suhl, Duisburg, Asnstadt, Haren, Marl miestai. Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 250-270/mėn., nuskaičiuojamas iš atlyginimo.

1⃣ Darbas vazoninių gėlių angaruose
Anglų k. ★☆☆☆☆
Tinka poroms ★★★☆☆

Darbo pobūdis:
Sezoninis darbas prie gėlių skynimo, rinkimo, ravėjimo, pakavimo ir kt. pagalbinių darbų.
Darbo valandos:
50 val. per savaitę, darbas 6 d. per savaitę po 8 val.
Atlyginimas €9.69/val. Vokiška darbo sutartis ir registracija - darbas su visomis vokiškomis soc. garantijomis. Po mokesčių ir nuomos mokesčio nuskaitymo, uždirbama €1200-1400/mėn.
 
Vietovė: Drenthe (Olandijos - Vokietijos siena).
 
Darbas Vokietijoje siūlomas vokiečių įmonėse su rusų ar vokiečių kalba. Perspektyvus įdarbinimas Vokietijoje - Jūsų galimybė ne tik užsidirbti užsienyje, bet ir įsitvirtinti šioje ekonomiškai stiprioje šalyje. Darbas Vokietijoje reikalauja mažai pradinių išlaidų, nes buto nuoma dažniausiai nuskaitoma iš atlyginimo. 
 
Susisiekite