Koks siūlomas darbas Vokietijoje?

▪ Sandėliuose

1⃣ Drabužių sandėlyje
2⃣ Siuntų sandėlyje
Vokiečių k. ★★☆☆☆
Rusų k. ★★★★☆
Tinka poroms ★★★☆☆
 
Darbo pobūdis:
Sandėliuojamų prekių surinkimas, skenavimas, užsakymų formavimas ir pakavimas - paruošimas išvežimui į parduotuves. Darbas dvejomis pamainomis po 8 val., 5-6 dienas per savaitę.
 
Atlyginimas  nuo €12/val., kai kuriuose sandėliuose gali būti mokama tik už surinktas dėžutes. Vokiška darbo sutartis ir registracija - darbas su visomis vokiškomis soc. garantijomis.
 
Vietovė: Tabarz, Marl, Arnstadt miestai. Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 300/mėn., nuskaičiuojamas iš atlyginimo.

▪ Fabrikuose

1⃣ Konditerijos fabrike
2⃣ Prancūziškų bagečių fabrike
3⃣ Gyvūnų maisto fabrikuose
Vokiečių k. ★☆☆☆☆
Rusų k. ★★★★☆
Tinka poroms ★★☆☆☆
 
Darbo pobūdis:
Ilgalaikis darbas Vokietijoje - konditerijos, bagečių, gyvūnų maisto fabrikuose. Produkcijos pakavimas prie linijos, dirbama dvejomis pamainomis po 8val, 5-6 dienas per savaitę.
Atlyginimas: nuo €12/val. Vokiška darbo sutartis ir registracija - darbas su visomis vokiškomis soc. garantijomis.
 
Vietovė: Tabarz, Suhl, Duisburg, Asnstadt, Haren, Marl, Naumburg miestai. Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 300/mėn., nuskaičiuojamas iš atlyginimo.

Darbas Vokietijoje siūlomas vokiečių įmonėse su rusų ar vokiečių kalba. Perspektyvus įdarbinimas Vokietijoje - Jūsų galimybė ne tik užsidirbti užsienyje, bet ir įsitvirtinti šioje ekonomiškai stiprioje šalyje. Ilgalaikis darbas Vokietijoje reikalauja mažai pradinių išlaidų, nes buto nuoma dažniausiai nuskaitoma iš atlyginimo. 
 
Susisiekite